بنر درباره ما

درباره ما

قشم تفریحات معتبرترین پلتفرم فروش تفریحات قشم

سایت قشم تفریحات با هدف ارایه خدمات و اطلاعاتی مناسب در مورد تفریحات جزیره قشم تشکیل شده است.
با توجه به اینکه تیم قشم تفریحات اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌، برآن شدیم که هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود باشیم.

شرکت گردشگری و مسافرتی کوپال سیر جزیره قشم با مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد قشم و وزارت گردشگری با شماره ثبت ۷۲۹۰ مفتخریم که به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های گردشگری در جزیره قشم شناخته می‌شویم. از زمان تأسیس، ما با تمرکز روشن بر نوآوری کار کرده‌ایم و به طور مستمر در تلاش برای بهبود خدمات خود در هر مرحله هستیم. از راحتی مشتری گرفته تا خدمات با کیفیت ما متعهد به ارائه خدمات کاملاً با کیفیت، چه برای یک فرد یا یک شرکت هستیم.

شما سرمایه ما هستید

مسئولیت‌پذیری

ما مسئولیت تمام کارهایمان را می‌پذیریم.

اگر اشتباه کنیم، عذرخواهی و جبران می‌کنیم

رسالت ما

ما شفافیت، مسئولیت پذیری، اعتماد و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دادیم

ماموریت ما

ما با ارائه فضایی آرام، دوستانه و حرفه ای به مشتریان خود کمک می کنیم و راه حل های انعطاف پذیری را برای برآوردن نیازهای خاص آنها ارائه می دهیم

ارزشمندی مشتری

شما همیشه برای ما در اولویت هستید

ما فقط به فکر سود خودمان نیستیم

شما قلب تپنده ما هستید

مشتری مهمترین فرد در کسب و کار ما است. و مشتری مداری مهمترین هدف در کار ماست. ما از تمام تجربیات و تلاش خود برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود استفاده می کنیم.
رضایت مشتری در قلب شرکت قشم تفریحات است. مشتری فقط یک آمار نیست، آنها احساسات، نظرات و دیدگاه هایی دارند، آنها افرادی نیستند که در موقعیت های مختلف با آنها بحث کنند. اما ما به مشتریان خود حق می دهیم. ما تمام تلاش خود را برای رفع نیازهای شما در جزیره قشم انجام خواهیم داد.

از سفر خود لذت ببرید ما تمام شرایط آسایش و تفریح در قشم را برایتان فراهم میسازیم

تیم ما

ما گروهی از متخصص ترین افراد در حوزه گردشگری و مارکتینگ هستیم که عمیقاً روی کاری که انجام می دهیم سرمایه گذاری کاری و معنوی کرده ایم.

ما گردهم آمادیم تا تمام تلاشمان را بکنیم که سفری سراسر شادی و آرامش برای مسافران و گردشگران و حتی بومیان جزیره قشم فراهم سازیم

لوگو قشم تفریحات

مسیحا احمدی

مدیر فروش
لوگو قشم تفریحات

بهادر رضاپور

مدیرعامل

راه های ارتباط با ما

کرج

مهرشهر

شماره تماس: ۰۲۱۲۸۴۲۸۴۴۰

قشم

قشم- بلوار ولیعصر- مجتمع خلیج فارس- طبقه اول- واحد ۶۲

شماره تماس: ۰۷۶۳۵۲۴۶۷۱۸

موبایل: ۰۹۹۰۰۹۹۳۵۵۴